Препоръчано, 2024

Избор На Редактора

Световно първенство по футбол 2014: Кога играе Германия?

Кога Германия игра на Световното първенство по футбол през 2014 г.? Трябва ли да гледаме през нощта?
Снимка: W. Heiber Fotostudio - Fotolia

Часова разлика

О, не, 5 часа разлика във времето между Германия и Бразилия! Какво означава това за Световната купа 2014 на FIFA? Кога играе Германия? Ние имаме отговорите!

На 12 юни времето дойде: Световното първенство по футбол 2014 започва! Тази година се провежда в Бразилия. Но почакай малко - Бразилия е доста далеч. Как е там с разликата във времето?

Тази година трябва ли да очакваме публично гледане в тъмното? Уволняваме ли момчетата си под звездите?

Можем да ви успокоим, няма да е толкова лошо. При планирането на Световното първенство се вземат предвид лудите по футбол европейци: Повечето игри се провеждат в Бразилия следобед! По-късно от 22 часа нито един мач няма да стартира националния ни отбор.

Кога точно играе Германия, ние ви казваме тук:

Също така интересно: Това е официалната песен на Световната купа „Ние сме едно“ на Дженифър Лопес и Питбул

Чт 26.06.2014 13:00 (Германия 18:00) Португалия - Гана

Ако Германия излезе като първа или втора от група G и играе в 16-ия кръг, Германия ще играе, както следва:

AF6: Mo 30.06.2014 17:00 (Германия 22:00) Победител G - второ място

или AF8: вт 01.07.2014 17:00 (Германия 22:00) Победител H - второ място

Германия печели в 16-ия кръг, следващият път националният ни отбор играе на четвъртфиналите :

VF1: Пет 04.07.2014 13:00 (Германия 18:00) Победител AF5 - Победител AF6

или VF3: Sat 05.07.2014 13:00 (Германия 18:00) Winner AF7 - Winner AF8

Ако Германия също спечели на четвъртфиналите, полуфиналите ще се проведат както следва:

HF1: вторник 08.07.2014 17:00 (Германия 22:00) Победител VF1 - победител VF2

или HF2: сря 09.07.2014 17:00 (Германия 22:00) Победител VF3 - победител VF4

Ако Германия загуби полуфиналите (което не се надяваме), тогава нашите момчета играят за трето място :

Сб 12.07.2014 17:00 (Германия 22:00) губещ HF1 - губещ HF2

И трябва ли Германия да спечели полуфиналите и да стигне до финала, така че вече знаем какво ще правим на 13 юли:

Вс 13.07.2014 16:00 (Германия 21:00) Победител HF1 - победител HF2